محل تبلیغات شما

سلام دوستان عزیزم

حال و احوالتون چطوره؟ امیدوارم هرجا هستید خوب و خوش و سلامت باشید

دوستای گلم یه هدیه ویژه دارم برای عزیزانی که من و این همه سال داخل وبلاگ حمایت کردن و بهم محبت داشتن.

پیج اینستا راه اندازه شده و منتطر شما دوستای عزیزم هستم تا انرژی بهم بدید و هر چه قوی تر جلو بریم.

برای همراهی کردن من و بچه ها به پیج زیر برید و ما رو فالو کنید

_laghar_sho_@

یا میتونید در سرچ اینستا عبارت " من این طوری لاغر میشم " رو تایپ کنید و ما رو پیدا کنید

و اما هدیه ای که در نظر گرفتم برای سه نفر اولی که از بچه های وبلاگ در داخل اینستا درخواست برنامه خصوصی کنه و حتما بگه از بچه های وبلاگه

برنامه خصوصی شامل یک دوره تخصصی رژیم و ورزش به همراه پشتیبانی کامل تا پایان دوره هستش

دوره های که برای کاهش وزن در نظر گرفتم شامل 3 برنامه عمومی، نیمه خصوصی و خصوصی هستش،‌ که دوره خصوصی از همه جامع تره و مهم ترین نکته اش اینه که پشتیبانی داره،‌ در پشتیبانی دوره من هر روز به شما زنگ میزنم و این خیلی موثر خواهد بود که بدونید مربی همش شما رو کنترل میکنه و همین مساله باعث میشه هرچه مستعدتر و جدی تر از برنامه رژیمی و ورزشیتون پیروی کنید،‌ در ضمن هر سوال و مشکل و درددل و غری هم که داشته باشید گوش میدم و راهنماییتون میکنم

نکته مهم تر از همه اینه که انقدر بهتون انرژی میدم و براتون سخنرانی انگیزشی میکنم که با انگیزه و روحیه بالا تو این راه قدم بردارید.

خب دیگه چی از این بهتر ! در حین این دوره تخصصی که یکماهه هستش به صورت تضمینی بین 8 تا 10 کیلو کاهش خواهید داشت،‌ بدون هیچ قرص و شربت و چایی و

این هدیه فقط برای سه نفر اولی هستش که تو دایرکت اینستا پیام بدن و خواهشی که دارم اینه که حتما کسانی درخواست میدن از صمیم قلب دلشون بخواد لاغر بشن و بسیار این مساله براشون جدی باشه چون ما میخوایم با شما به نتیجه برسیم نه اینکه وسط راه ول کنید و کم بیارید.

قربون همتون

چرا هرچی رژیم میگیرم لاغر نمیشم؟

برای لاغر شدن شروع کنید

هدیه آوردم براتون،‌ اونم چه هدیه ای...

هدیه ,دوره ,خصوصی ,رو ,اینستا ,راه ,و این ,اینه که ,از همه ,از بچه ,بچه های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

الوصیه ... وصیت نامه موسسه پژوهشي شترمرغ طلائي پارس